بازار سارینا 2 کیش

 

بازار بزرگ سارینا 2 کیش درمیدان امیرکبیر(شاهرهه جزیره)، روبروی بازار مروارید، یک طرف مشرف به شهربازی، یک طرف میدان امیرکبیر و طرف دیگر یک بازارتجاری شاخته می شود.این ملک با مساحت 21000 مترمربع و با زیربنای تقریبی 150000 مترمربع دارای 4 براست که باعث شده موقعیت استثنایی در جزیره داشته باشد.این زمین و زمین های اطراف جهت احداث بازارهای جدید کیش درنظر گرفته شده و درآینده نزدیک به قطب اقتصادی کیش تبدیل خواهد شد.این پروژه در 8 طبقه ساخته می شود که 3 طبقه زیرزمین شامل پارکینگ ها، انباری ها و تاسیسات بوده  و 5 طبـــقه روی آن بازاربا کاربری های مختلف است.نمای بازارسنگی- کلاسیک الهام گرفته از بناهای تاریخی ایران نظیرسی وسه پل، مسجد امام اصفهان، پل خواجو، سردرمیدان حسن آباد تهران و حافظیه شیراز است که با ساختش بعنوان یکی ازشاهکارهای معماری ایران، خاورمیانه و جهان تبدیل خواهد شد.

 

بازار سارینا 2 کیش

 

بازار سارینا 2 کیش

 

بازار سارینا 1 کیش

 

بازار تجاری، اداری سارینا یک در زمینی به مساحت 5292 متر مربع در 10 طبقه شامل: یک طبقه پارکینگ، دو طبقه تجاری، 7طبقه اداری بنا شده است. این بازار در اراضی شرقی جزیره زیبای کیش، بلوار خیام، روبه روی هتل ارم واقع شده است.نزدیکی و مجاورت این مجتمع به مراکز خرید جزیره (مرکز تجاری کیش و پردیس 1 و 2) و هتل ها (ارم و داریوش) رستوران ها و چشم انداز رو به دریا از محاسن بزرگ این مجتمع برای گردشگران هتل داریوش کیش به شمار می آید.متراژ کلی بازار با مشاعات(لابی ها، پارکینگ، تاسیسات، آسانسورها و... ) 32500 مترمربع می باشد.

 

بازار سارینا 1 کیش

 

بازار سارینا 1 کیش

 

 

 

 

 

بازار شارستان کیش

 

بازار شارستان کیش درسال 1388 توسط شرکت پیمانکاری یوموبوس کیش واقع در شهرک صدف در زمینی به مساحت 3052/50 متر مربع شروع به احداث گردید و در آبان ماه سال 1391 به بهره برداری و دسترس عموم رسید.این مرکز در 3 طبقه احداث و دارای 166 غرفه خدماتی با متراژهای 11 تا 170 متر مربع می باشد.یک از مشخصه های این مجتمع این است که  به عنوان اولین مجموعه خدماتی در جزیره کیش می باشد که دارای 2 طبقه پارکینگ اختصاصی سرپوشیده به تعداد کلیه واحدهای مجتمع می باشد که سبب رفاه بیشتر مراجعه کنندگان هتل داریوش کیش می شود.

 

بازار شارستان کیش

 

بازار شارستان کیش

بازار فجر کیش

 

بازار فجر کیش فروشگاهی است که روبه روی  درب اصلی بازار پردیس یک واقع شده است ولی به دلیل اجناس متنوع و تبلیغات برای فروش اجناس هزار تا پنج هزار تومانی مورد توجه بیشتر مشتریان قرار گرفته است . پوشاک مردانه و زنانه  مختلف و بچه گانه و کفش و کیف با مدل های متنوع و اسباب بازی و ادکلن و عطر و لوازم و وسایل تزئینی و ... با نرخ مناسب به مشتریان عرضه می شود . ولی در مورد اجناس پنج هزار تومانی تبلیغات می شود و اکثر اجناس بالای قیمت 10000 تومان به فروش می رسد .  مسافران هتل داریوش کیش و خریداران معمولا دست پر از این فروشگاه خارج می شوند.

 

بازار فجر کیش

بازار دامون کیش

 

مرکز خرید دامون یکی از مراکز خرید زیبا و مجهز جزیره کیش است که در زمینی به مساحت 4300 متر مربع  در کنار دو مجتمع مسکونی بزرگ و زیبای دامون ساحلی و دامون کیش ایر ساخته شد و در دهه فجر سال 1391 افتتاح شد.این مجتمع با زیربنای 13300 مترمربع یکی از مجتمع های معروف کیش است.اين مرکز خرید در دو طبقه تجاری با 100 غرفه  و یک طبقه اختصاصی جهت فود کورت و رستوران با چشم اندازی زیبا، غذاهای ایرانی، فست فود و غذا های چینی را به مشتریان عرضه می کنند و محیطی دلپذیر را برای گردشگران و مسافران هتل داریوش کیش فراهم نموده است.این مرکز به دليل داشتن فود كورت در طبقه فوقاني آن و مجاورت با ساحل دامون و وجود یک پیانو و آهنگهای زیبایی که نواخته می شود جذابيت خاصي براي گردشگران و شهروندان كيش ایجاد کرده است.

 

بازار دامون کیش

 

بازار دامون کیش